هوالجمیل
 

 

www.kish-tour.com

این وب سایت که به صورت تخصصی در خصوص جزیره زیبای کیش فعالیت داشته و کلیه بازدیدکنندگان این سایت، افرادی هستند که قصد مسافرت، تفریح و یا خرید در جزیره کیش را دارند. در صورتی که شما خدمات تور، فروش بلیط و یا خدمات تفریحی در جزیره کیش را ارائه می کنید. می توانید به صورت کاملا هدفمند و با تضمین بازخورد بسیار بالا در این سایت خدمات خود را معرفی و یا تبلیغات داشته باشید.

 

جایگاه وب سایت در گوگل :

شما می توانید جایگاه این وب سایت را بر اساس عبارت ها و کلماتی که به تعداد بسیار بالا در گوگل توسط مسافرانی که قصد مسافرت به کیش را دارند را بررسی کنید، از جمله این عبارت ها و کلمات کلیدی :  تفریحات کیش، تور کیش از اصفهان، تور کیش از تهران، مراکز خرید کیش، قیمت تفریحات در کیش و ... می باشند.
(تعداد کلمات و عبارت هایی که با آن ها این سایت در صدر نتایج جستجو گوگل قرار می گیرد نسبتا زیاد است که در صورت تمایل فایل آن جداگانه برای شما ارسال خواهد شد)
 

هزینه ها :

مدل تبلیغات قیمت  (تومان) توضیحات
A 99،000  (1ماه)
267،000  (3 ماه)
اشتراک عضویت در سایت و معرفی خدمات
 
مخاطبین :  آژانس های هواپیمایی، رنت کارهای کیش، مراکز تفریحی کیش، هتل ها و رستوران دارهای کیش، فروشندگان و مراکز تجاری
درج مشخصات کامل خدمات، قیمت ها و مشخصات تماس در بخش های مربوطه
(بروز رسانی قیمت ها و تورهای آژآنس ها به صورت رایگان در هر دوره)
 
G 236،000  (سه ماه)

عمومی
  • درج بنر 245*70 پیکسلی (یا یک لوگو و نوشته متنی حداکثر 15 کلمه ای)
  • ستون سمت چپ سایت در کلیه صفحات سایت به جز صفحه اصلی
 
 

مشخصات تماس:

مشخصات شرکت  :  تلفن : 03134477008 موبایل : 09134476008 ، پیامک : 10007008 ایمیل : info@see.co.ir آدرس : خیابان چهارباغ خواجو، روبروی درب صدا و سیما، طبقه فوقانی مبل نادرهماهنگی و سفارش آگهی :

  • قبل از واریز وجه در خصوص جدول زمانبندی و رزرو های انجام شده تماس بگیرید و تاریخی که آگهی شما بر روی سایت منتشر می شود مطلع شوید.
  • جهت هماهنگی با شماره 09132361219 تماس حاصل کنید.(یا در تلگرام پیغام دهید)
تعداد بازدید مطلب : 38910
فرستنده:بی نام
نظر :
من یک تبلیغ از شما برای درج اگهی بخش رنت کار دریافت کردم 2 سوال دارم : 1- در صفحات هر یک از ماشین ها شماره تماس فقط یک رنت کار قرار می دهید ؟ 2- من تعدادی ماشین دیگر بخواهم در سایت اضافه شود ، انجام می دهید ؟ و آیا هزینه جداگانه دارد ؟ ممنون
فرستنده:مدیر سایت
نظر :
با سلام در همه صفحات مربوط به اجاره ماشین چه در صفحه اصلی بخش اجاره یعنی : kish-tour.com/pages/Rent-Car و چه در تک تک صفحات ماشین ها مشخصات فقط یک شرکت رنت کار قرار داده می شود، در خصوص سوال دوم هم بدون هزینه کلیه ماشین های دیگری که مد نظر شما باشد درج خواهد شد و رایگان موفق باشید
فرستنده:بی نام
نظر :
من یک تبلیغ از شما برای درج اگهی بخش رنت کار دریافت کردم 2 سوال دارم : 1- در صفحات هر یک از ماشین ها شماره تماس فقط یک رنت کار قرار می دهید ؟ 2- من تعدادی ماشین دیگر بخواهم در سایت اضافه شود ، انجام می دهید ؟ و آیا هزینه جداگانه دارد ؟ ممنون

نام
 
نظر
حداکثر 1024 کاراکتر

 
کد امنیتی